Psychoterapia online

Psychoterapia online

Psychoterapia online

Do tej pory pracowałam w Trójmieście, jednak na początku 2016 roku życie przywiodło mnie na Wyspy Brytyjskie. Z tego powodu, aktualnie osobom mieszkającym w Polsce (oraz oczywiście w innych częściach świata) mogę zaproponować pracę przez Skype. Mam wiele lat doświadczenia w tego typu pracy, wielu długoterminowych klientów, zazwyczaj na emigracji, którzy pracują ze mną w ten sposób. Jest trochę inaczej niż twarzą w twarz w gabinecie, jednak przy zaangażowaniu, można uzyskać dobre rezultaty. 

Formuła pracy

Oferuję pracę zarówno krótko, jak i długoterminową. Może ona dotyczyć konkretnej sytuacji kryzysowej lub być nastawiona na życiowy rozwój.
Zazwyczaj pracuję w trybie spotkań raz w tygodniu, najlepiej o stałej porze (istnieje jednak możliwość pewnej elastyczności w szczególnych przypadkach). 
Płatności przyjmuję na konto (polskie lub angielskie) lub przez serwis paypal. Szczegóły podaję po umówieniu się przez email.

Nie ma możliwości pracy online z parami.

Terapia w Derby, Anglia

Prowadzę terapię w gabinecie w Derby, w Wielkiej Brytanii (​DE24 8UQ). Pracuję z osobami indywidualnymi oraz z parami, po polsku i po angielsku. 

Kontakt i informacje

Szczegóły dotyczące mojego sposobu pracy można znaleźć na stronie: terapia.pozaschematy.pl

Osoby zainteresowane proszę o kontakt przez email: joanna.boj@gmail.com.