Psychoterapia online

Psychoterapia online

Psychoterapia online

Do tej pory pracowałam w Trójmieście, jednak na początku 2016 roku życie przywiodło mnie do Wielkiej Brytanii. Dlatego w tej chwili oferuję głównie pracę za pośrednictwem Skype. Mam wiele lat doświadczenia w tego typu terapii, pracowałam i pracuję zarówno krótko jak i długoterminowo, z różnorodnymi zagadnieniami.

Taką formułę pracy polecam przede wszystkim osobom, które mają utrudniony dostęp do klasycznej formy terapii. Polacy, którzy mieszkają zagranicą rzadko mają dostęp do polskojęzycznego psychoterapeuty lub wybór jest ograniczony. O emocjach i życiu wewnętrznym najłatwiej komunikuje się w ojczystym języku, nawet bardzo dobrze władając językiem obcym. Poza kwestaimi językowymi jest też zrozumienie kontekstu kulturowego, z którego pochodzi klient, co znacznie ułatwia współpracę.

Drugą grupą, która często korzysta z mojej pomocy są osoby z Polski mieszkające w mniejszych miejscowościach, gdzie dostęp do psychologa jest ograniczony, a podróż do najbliższego dużego miasta wiąże się ze zbyt dużym obciążeniem. 

Przez Skype pracuję z większością trudności, z którymi zgłaszają się do mnie klienci, jednak ostateczną decyzję czy taka forma pracy będzie dobra, podejmuję po (zazwyczaj jednej) konsultacji. 

Formuła pracy

Oferuję pracę zarówno krótko, jak i długoterminową. Może ona dotyczyć konkretnej sytuacji kryzysowej lub być nastawiona na życiowy rozwój. Pracuję w nurcie psychologii zorientowanej na proces. Większość artykułów na tej stronie prezentuje mój sposób myślenia i podejście do problemów, z którymi borykają się osoby szukające pomocy. 

Zazwyczaj pracuję w trybie spotkań raz w tygodniu, najlepiej o stałej porze (istnieje jednak możliwość pewnej elastyczności w szczególnych przypadkach). 

Płatności przyjmuję na konto (polskie lub angielskie) lub przez serwis paypal. Szczegóły podaję po umówieniu się przez email.

 

Kontakt i informacje

Na pierwszą sesję umawiam się zazwyczaj z tygodniowym wyprzedzeniem. Pracuję od poniedziałku do piątku, zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych. Dostępność jest jednak zawsze związana z bieżącym wypełnieniem grafiku.

Szczegóły dotyczące mojego sposobu pracy można znaleźć na stronie: terapia.pozaschematy.pl

Osoby zainteresowane proszę o kontakt przez email: jb@joannaboj.com.